Ranking 3 najlepszych dekoracji do naszego domu

Dom jest dla nas miejscem szczególnym, w którym nie tylko spędzamy wolny czas i odpoczywamy, ale również miejsce, które chcemy, aby było dla nas najpiękniejszym miejscem na ziemi. Właśnie dlatego decydujemy się na ozdabianie naszych mieszkań różnymi dodatkami, czasem nawet wykonywanymi ręcznie.

Numer 1

Naszym hitem są zdecydowanie obrazy na ścianę, ponieważ wypełniają kolorami nawet bardzo szare i smutne wnętrza. Nie potrzebują żadnej oprawy – dzisiejsze obrazy mogą być doskonale samodzielne. Jeśli na przykład nasze mieszkanie utrzymane jest w stylu modernistycznym, to najlepiej sprawdzą się obrazy miasta, na przykład widok na Londyn czy Barcelonę, w zależności od upodobań. Dla wielbicieli bardziej sielskich krajobrazów znajdziemy krajobrazy i pejzaże w kategorii sklepu: obrazy pejzaże.

Numer 2

Ręcznie wykonywane dywaniki z resztek włóczek to zdecydowanie ciekawy pomysł na zaaranżowanie wnętrz, w których nie mamy za wiele kolorów ani życia. Dywaniki tego typu pochłaniają nieco czasu, ale są też dobrym sposobem na zabicie nudy w długie, zimowe wieczory.

Numer 3

Zdecydowanie polecamy również kolorowe poduszki, najlepiej wykonane również ręcznie. W tym wypadku dowolność wyboru oraz doboru materiałów i technik jest ogromna, ponieważ można je uszyć, wydziergać, zrobić na drutach czy w jakikolwiek inny sposób. Stare i podniszczone poduszki można odświeżyć poprzez dodanie konkretnego, nowego dodatku, takiego jak pasek do spodni, naszywki czy broszki, a także wstążki lub guziki czy cekiny.